| andrei95 a întrebat:

Cine imi poate zice niste jocuri foarte tari care sa il joci pana la sfarsit.
si niste jocuri gen prince of persia, need for speed adica tunning si mai multe feluri de curse, si niste jocuri de razboi dar in care sa fie mai multi cu tine nu doar tu impotriva la 1000

Răspuns Câştigător
| Toxic a răspuns:

Test drive unlimited, Burnout paradise, Fuel, Pure, Gran Turismo 4,, Medal of honnor (toata categoria), Call of duty(tota categoria), X-Men origins wolverine, Batman arkham asylum, The Gofather I si II, Prototype, Tom clancy’s H. A. W. X., Velvet assassin, Mirror`s edge, Damnation, Call of juare, Prison break
Atat mi-au venit prin minte acum.Have Fun!

2 răspunsuri:
| Ioana1984 a răspuns:

Www.myplaycity.com
Acolo gasesti orice fel de joc.

| Ady_5411 a răspuns:

Care e codul de instalare la Tom clancy’s?straight facestraight face nu-l gasesc pe nicaieri