| Cineva3 a întrebat:

Cineva m-a pus admina la o pagina de facebook dupa care ea a plecat si m-a lasat pe mine singura. Cum sa sterg pagina?

3 răspunsuri:
| ღℓαυяєТтα a răspuns:

Intrii pe pagina si sus in colt trebuie sa fie scris "Editeaza pagina" Dai click pe "Informatii de baza" iar apoi intrii la Edit profile" si jos de tot Trebuie sa fie scris "Ster.(numele paginii)" Dai click si mi se pare ca trebuie sa astepti vreo 2 saptamani ca sa o poti sterge

| bobby998 a răspuns:

Nu o sterge doar nu mai intra pe pagina daca peste un timp vede facebook k nimeni nu mai foloseste pagina o sa o stearga!