| DeeaBlonda1 a întrebat:

Contul meu de facebook a fost dezactivat...As dorii sa stiu cum iau legatura cu cei de la facebook si ce pot face sa mi-l activez. Raspunsurile bune primesc

1 răspuns:
| ManeaAlex a răspuns:

daca intri pe el dupa ce l'ai dezactivat, el se reactiveaza automat insa trebuie sa iti lasi numaraul te telefon, si vei primi un mesaj cu un cod care trebuie introdus pentru a'ti redeschide acelasi cont :p ..Incearca sa intri pur si simplu pe el happy