| faragriji a întrebat:

Credeti ca viitorul ne rezerva 'Sfarsitul lumii' sau 'Avansare in domeniul tehnologiei'?

Răspuns Câştigător
| Psycho a răspuns:

La cum "functioneaza" oamenii din ziua de azi, viitorul ne rezerva 'avansare in domeniul prostiei' :-

8 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Eu cred ca 'Avansare in domeniul tehnologiei' duce la 'Sfarsitul lumii'.

| Alphawolf a răspuns:

Cred ca stii si tu raspunsul la intreberea asta. Prima varianta este cu semnul intrebarii, a doua este cu siguranta. Foarte multe sau descoperit si de importanta foarte mare in secolul 20 si tot nu sunt multumiti, gasesti foarte multi sceptici, care nici macar nu stiu ce vorbesc dar se baga in seama

| Razvan a răspuns:

Mereu viitorul a relevat noi perspective si inovatii.Asa va fi si de acum incolowinking

| uite aici a răspuns:

Avansare in domeniul tehnologiei si apoi sfarsitul lumii, normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii fara griji.esti nesemnificativ ca persoana pentru asa evenimente majore.si eu si el si ea la fel.traieste-ti viata atat cat este.nu sta cu grija lumii ca are cine.de atatea milioane de ani, au pierit atatea si au aparut atatea.si inainte si inapoi daca te uiti, e de domeniul mortii si uitarii. dar viitorul este mai atractiv totusi decat trecutul.asa ca fii faragriji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat vom avansa mai mult in tehnologie, unii oameni vor muri mai repede, iar alti vor descoperi cum ar putea sa-si lungeasa viata. Cred ca lucrurile vor ramane ca si pana acum, doar ca cei dupa noi nu vor mai considera ce a fost si li se va parea ce sa intampla normal.(asa cum facem si noi). Cat despre sfarsitul lumii, acela va veni exact asa cum a inceput: pe neasteptate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avansare

| anonym96 a răspuns:

Sal. TPU.
Scz unde am postat dar oricum n-are importanta unde este ci ce mesaj este.

Nu inventez. si nu mint pe cineva. cu acest vis!

Vreau sa va marturisesc ca acum o saptamana am visat ca eram la mine la casa cu tatal meu pe terasa si am vazut un meteorit de departe care se indrepta spre pamant. si dupa aia inainte de prabusire o racheta care era cu scopu de a devia directia asteroidului, dar cand sa ajunga pe punctul de a lovi asteroidul s-a pabusit!
Iar a 2 zi am mers cu parinti la prieteni de familie si dintr-o data in mintea mea sa reprodus visu cu sf lumii ..asta ca asta dar cand am aprins radio era parca. radio zu cu un banc" ca un meteorit a picat pe casa unei batrane...
Adica mi-am adus aminte de un vis si chair atuncia la radio era un banc. farsa cu tema meteorit...
Nu stiu ce sa cred.

TPU. daca ati avut intamplari asimilare.
Si jur ca ceea ce am povestiti nu ii