| ღÐιαnαღ a întrebat:

Cu ce program pot redacta un curriculum vitae( CV)?

11 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Cauta formatul european pentru CV pe net, descarca-l si completeaza-l. E cel mai bine asa. Daca vrei sa iti scrii tu campurile din CV, iti recomand Word! Succes!

| NICKSOOO a răspuns:

Cu Excel; pentru ca este tabel. Scrii pe google curriculum vitae si salvezi fisa, apoi o completezi, deschizand-o in Excel. Daca nu te descurci, lasa-mi mesaj. Am realizat si eu asa ceva saptamana trecuta big grin

| Pitra_Irina_Andreea_1988 a răspuns (pentru NICKSOOO):

Pai nu am nici Excelul si nici Wordul am laptop, am nevoie urgent ca sa pot face un CV, ma poate ajuta cineva sa descarc rapid un program prin care sa pot face un CV?

| ღÐιαnαღ explică:

Multumesc:*"

| aysha11 a răspuns:

Word

| ionicamarmy a răspuns:

De regula ce redacteaza cu Word, dar cel mai bine uita-te al un model cv http://www.tpu.ro/......-vitae-cv/

| aNonymous1112 a răspuns:

Word happy

| Georgeta_Balan_1981 a răspuns:

TpU.ro

| Barbascumpa_Eva_1987 a răspuns:

Am nevoie sa redactez un cv in enhleza.xe program e necesar