| irinuk28 a întrebat:

Cum aș putea rezolva problema cu driverul de afișare(display driver)? Încerc să editez un video și din cauza lui mi se blochează videoclipul în momentul editării și mi se închide laptopul.
Apare ceva de genul: "display driver has stopped and responding" sau ceva de genul și după asta se blochează totul și se închide laptopul, apoi repornește singur.
Deci cum să-l repar sau ce trebuie să-i fac?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Daca ai ati radeon nasol nu ai ce sa-i faci asa face. Ori daca nu sa schimbi sistemu de operare cu windows 8 sau alt sistem xp de exemplu.

| danmidnight a răspuns:

Ce placa video ai? Ce driver ai? Ce versiune?

| irinuk28 explică (pentru danmidnight):

Unde ar trebui să mă uit ca să îți spun, fiindcă sinceră să fiu, nu pricep la chestii de genul?winking