| mariius a întrebat:

Cum activez optiunea Orange Young cu cnp? Trimit sms la 211 si imi zice : Incearca peste cateva minute si tot nu merge.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care intampini dificultati in situatia descrisa de tine, iti recomand sa apelezi numarul 444, pentru a primi ajutor si suport tehnic din partea unui operator Orange Romania. (Apelul este gratuit in reteaua Orange; beneficiezi de 2 apeluri gratuite in 30 de zile calendaristice. Daca doresti sa apelezi de mai multe de 2 ori in 30 de zile calendaristice, la numarul 444, atunci, fiecare apel, se va taxa cu 0, 54 euro.)