| INTERMED1 a întrebat:

Cum adun like-uri la o pagina de facebook dar fara site-uri gen like4like.org / likeplanet si asa mai departe dar nici fara sa platesc ceva?

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu exista asa ceva

| Luci88 a răspuns:

Pune o poza cu tine goala, si o sa vezi cate mii de like aduni

| LaviniaLavinitutza a răspuns:

Inscrie-te in grupuri pe facebook gen : "Schimb de like-uri ", " Publicitate gratuita " etc. Sau pur si simplu " cerseste: laughing) Ai Ask.fm? Intra pe si trimite oamenilor random link-ul paginii tale sa iti dea like. Da-mi link-ul si mie ca iti dau like daca te face sa te simti bine :*