| dany11079 a întrebat:

Cum aflu adresa mac a cuiva, fara sa am acces la pc desigur

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti.

| dany11079 explică (pentru darrio2007):

Ma poti ajuta sa sparg o parola wifi wpa2, am xp

| darrio2007 a răspuns (pentru dany11079):

Nu te gandi ca te ajut la asa ceva.Este foarte ilegal.Imi pare rau.

| suntserios a răspuns (pentru dany11079):

De ce ai impresia ca poate fi sparta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat nu ai acces fie si remote la acel pc nu prea poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca wireshark.Nu e un program ilegal, este disponibil in scopuri educationale ca sa stii cam ce insemna pachetele de date.
"Victima" trebuie sa se logheze cu parola si nu ma gandesc ca o va face prea curand.Asa ca iti trebuie si un wi-fi jammer, ca sa-l fortezi sa se reconeteze.
Gasesti toate "legalitatile" astea pe google, plus tutoriale amanuntite.Succesuri!

| manuel72 a răspuns:

Daca te poti conecta la reteaua lui ai acces la toate adresele mac din retea.