| Strumf a întrebat:

Cum as putea sa fac ca atunci cand intru pe un site primit pe YM sau cand imi verific mailul sa intre pe Mozila Firefox. Mie imi intra pe Internet Explorer care merge destul de greu sad

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Cred ca ar merge si asa: Click pe Start-->Set Default Programs-->alegi Mozilla Firefox la default internet browser, in loc de Internet Explorer(Microsoft product).

3 răspunsuri:
| noname_1435 a răspuns:

Trebuie sa ti alegi browserul care vrei sa fie implicit! mozila nu prea lucreaza google chrome e mai bun!

| Strumf explică:

Krysty, poate o fi bun google dar mie nu imi place. M-am obisnuit cu Mozila big grin

| maricel a răspuns:

Trebuie sa alegi Mozilla ca browser implicit.