| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Cum dezinstalez Timeline [facebook]?[Am incercat tutoriale de pe net, dar eu n-am instalat programul cu facebook developers]. Am inteles ca nu se mai poate dezinstala. [se putea acum cateva luni, dar cei ce l-au avut si l-au dezinstalat atunci, acum le-a aparut din nou].

3 răspunsuri:
| mihainicula a răspuns:

Dacă foloseşti chrome mergi la ''chrome://extensions/'' şi vezi trebuie să fie ceva legat de asta acolo, dai click pe ''Dezinstalează'' şi gata.

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi explică (pentru mihainicula):

Nu am acolo...am cautat.http://pureinfotech.com/......und-trick/ am folosit chestia aia de la google chrome, dar eu nu mai am nimic dupa "chrome.exe".

| thebloodsoul a răspuns:

Http://www.timelineremove.com/ dai la inconita pe care o folosesti tu chrome, mozilla etc. apoi il instalezi. te deconectezi de pe facebook si intri iar;)