| Gamesoflegend a întrebat:

Cum imi aflu si eu procesorul si placa video a mea ca sa stiu daca imi merge un anumit joc pe procesorul meu? Nu vreau programe de descarcat.

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Daca spui ca vrei sa afli in mod cert daca iti merge un joc, te-ai putea orienta dupa site-ul acesta: http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Necesita doar instalarea unui singur plug-in care sa iti acceseze informatiile despre sistem. Asadar, alegi jocul din lista respectiva si pe urma apesi butonul ‘Can You Run It’. Simplu! Iti va spune in cateva clipe daca e optim sau nu.

6 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Dai click dreapta pe my computer si apoi propietes. O sa vezi acolo tot ce vrei.

| Gamesoflegend explică:

Felix, odata ce intru acolo apas instakez ultima versiune Java si apoi imi apare Installing Components si sta mult si bine. Ce sa fac?

| mikyboss a răspuns:

Intri in start>run>scrii dxdiag> si ai acolo tot tot tot tot!happy funda tongue?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei uitete: http://mondenadela.blogspot.com e cel mai tare
gasesti orice iti trebuie ! deschide;)

| bugasebi a răspuns:

Click dreapta proprietati si setari happy si mai jos scrie tot ce ai pe comp.