| waXonwaXoff a întrebat:

Cum imi pot da seama daca am probleme cu memoria ram la pc? spre exemplu,pentru hard disk este chkdsk in command prompt dar pentru memoria ram? intreb asta deoarece cand deschid pc ul normal,si deschid browserul mi se blocheaza,ingheata pur si simplu, acum sunt in safe mode, cred ca este o problema la drivere.
FUNDA

7 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Pentru RAM folosesti memtest86+

| waXonwaXoff explică:

TPU=un site de ****
ajutor din parti

| waXonwaXoff explică (pentru waXonwaXoff):

Pardon vroiam sa scriu c a c a t

| RAY a răspuns:

Virusi,procesorul,cu rami nu ai ce problema sa ai aia e memorie fizica nu virtuala, windowsul poate fi devina sau ce browser folosesti, eu folosesc mozila

| waXonwaXoff explică (pentru RAY):

Windows ul il am de vreo 9 luni. Windows 7 si de abia acum am probleme.

| RAY a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Curata istoricul din browser

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E asa greu sa reinstalezi windowsul?