| Sandu_Claudiu_1998 a întrebat:

Cum imi pot mari memoria dedicata a placii video?
Am un HP g62, cu placa video integrata de 1696 iar dedicata 64 mb,procesor Intel core i3, 4 gb ram, iar placa video e Intel hd graphics (core i3).
p.s:Nu am in bios chestia aia care selectez de cat vreau sa fie dedicata

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu poti!

| dannyel86 a răspuns:

Asa cum a spus si K0sti, nu se poate. La placile Intel Hd Graphics aceasta optiune nu e activa. Esti limitat la cat are placa integrata si nu se poate modifica performanta acesteia. Din pacate...