| SammyMe a întrebat:

Cum intru pe net pe mobil daca am credit? (fara extraoptiuni) am tel cu wifi dar cand nu gasesc retele sa pot sa intru si de pe credit.am n81 8gb

Răspuns Câştigător
| andtim a răspuns:

Iti trebuie setari pentru internet si poate si o extraoptiune! nu cred ca iti convine sa faci trafic 1MB si apoi sa iti ia aproape 1 Euro din credit! Pe Vodafone am avut extraoptiunea cu 250mb/luna cu 4 euro si nu am reusit sa consum cei 250Mb desi imi facusem planul sa consum 60MB/saptamana.