| pastru009 a întrebat:

Cum pot afla parola de la routerul meu wireless. Security type: WPA2-PSK. Cum pot afla parola? Ma conecteaza automat, dar am uitat parola si nu vreau sa ma deconectez cu tot cu parola si daca o incerc dupa nu merge.Asa ca: pot afla parola din "Status"? Sau cum? Dar fara sa ma deconectez(nu vreau sa risc).

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu prea poți. Da' dacă tot e router-ul tău, resetează-l și schimbă-i parola.
La telefoane (Android), mai e o posibilitate să bifezi la setări să arate parola.

| horia1999 a răspuns:

192.168.0.1 scrie asta sus in bara de cautare baga username admin parola e ori admin su nimic si mai departe te descurci nu stiu ce routre ai

| pastru009 explică (pentru horia1999):

Pai sincer nici eu nu mai tin minte! rolling on the floor