| evellinalalala a întrebat:

Cum pot face atunci cand intru pe Google Chrome sa imi intre direct ca umblu in mod privat adica sa nu salveze datele, cum setez asta? Adica istoricul, sa nu-l salveze!

Răspuns Câştigător
| FanLenovo a răspuns:

Nu se poate seta asa ceva.
Modul Incognito poate fi setat direct deoarece uni oameni vor sa isi pastreze datele de utilizare in cazul in care vor avea nevoie de anumite link-uri pe viitor.

| FanLenovo a răspuns (pentru FanLenovo):

Scuze pentru greseala de scriere.
Am vrut sa scriu "Modul Incognito nu poate fi setat."

Multumesc pentru funda.

3 răspunsuri:
| immaBeast a răspuns:

Nu ştiu dacă merge să setezi cum vrei tu, dar de fiecare dată când vrei să rulezi GC-ul în mod privat, intră în GC normal şi apoi apeşi SHIFT+CTRL+N.
Sper că te-am ajutat, ceao!

| BaronLF a răspuns:

Pai,in primul rand cineva a facut o setare din setings sau setari si trebuie sa te duci in setari si sa selectezi mod privat off