| T0X1kSkuLL a întrebat:

Cum pot face un mouse optic mai rapid? nu are buTon de DPI si din windows este la maxim. Nu are CD. REPEDE!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu ai cum. Daca senzorul respectiv are o anumita sensibilitate si il ai si din windows la maxim, acel dpi la mouse nu poate fi marit.Nu-ti ramane decat sa-ti iei un mouse mai bun.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Il misti mai repede. tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Aaaaahhh,asa e.Am incercat acum, e super raspunsul.Cu cat misti mai repede mousul cu atat e mai rapid. Inteligent.