| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa aflu cand un site are virusi inainte sa intru pe el?

Răspuns Câştigător
| laVrajala13 a răspuns:

Tre sa ai un antivirus bun de exemplu Norton inainte sa intri pe un site iti apare in ceva rotund ca ii OK daca ii virusat iti apare un X si daca intri pe el si downloadezi ceva de acolo nu te lasa. big grin

6 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Uite aici poti scana cu vreo cateva motoare de scanare orice site: http://www.urlvoid.com

Pentru alte intrebari sau tutoriale despre calculatoare ai aici un site: http://www.tutorialepc.ro

| CosteaVlad a răspuns:

Eu am Nod32 v4 şi când se întâmplă ca un site să fie virusat pur şi simplu nu mă lasă să intru pe el. happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca trebuie sa ai un antivirus foarte bunhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Norton nu e bun ia multe resurse

| Guess00 a răspuns:

Iti spun eu un ant bun avira si nu consuma si multe resurse decat il am sunt f multumit de el. Nu o sa ai probleme