| Bÿÿÿÿä a întrebat:

Cum pot sa am din nou sunet la calculator. Imi apare : "no audio output device is installed". Mentionez ca acum am windows vista. Multumesc anticipat + funda!

Răspuns Câştigător
| MultiCore a răspuns:

START - scrie „Device manager" - Sound, video and game controller - caută dispozitivul hardware răspunzător de sunet și click dreapta - Update driver software. Dacă nu ai nimic acolo, înseamnă că fie nu ai placă de sunet / un dispozitiv hardware de redare de sunet.

| Bÿÿÿÿä explică (pentru MultiCore):

Multumesc!

| MultiCore a răspuns (pentru Bÿÿÿÿä):

Ai reușit?

| misterioaѕa a răspuns (pentru MultiCore):

Nu imi poti spune tu ca e contra-cost cand eu il folosesc de mult timp si nu am platit nimic.
Poate sunt aproape toate cu plata, dar nu acesta.
Il poate lua si de aici http://www.driverupdate.net,e free si stiu despre ce vorbesc.

| Bÿÿÿÿä explică (pentru MultiCore):

Da,am reusit. Multumesc din nou!

| MultiCore a răspuns (pentru Bÿÿÿÿä):

Bucuros că am putut ajuta.winking

8 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bya, cred ca nu ai instalat driver-ul audio. Descarca Slim Drivers de aici: http://download.cnet.com/SlimDrivers-Free/3000-18513_4-75279940.html Acest program iti cauta, descarca si instaleaza toate driver-ele care iti lipsesc din pc.

| MultiCore a răspuns (pentru misterioaѕa):

Contra-cost. Așa sunt toate, în afară de cele oficiale și gratuite, lansate de companii serioase.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti lua de pe net Driver Booster, install, scan, install driver. Nu conteaza ce sistem de operare ai! Bafta!
http://www.iobit.com/driver-booster.php