| WalterWhite a întrebat:

Cum pot sa imi activez facebook timeline? Am intrat pe timeline dar nu imi apare niciun buton cu activeaza sau get it now, mi-am facut un profil nou de vreo 2 saptamani si nu pot sa imi activez timeline.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai ars cu timeline, o aplicatie prin care informatiole personale sunt colectate de catre firme de care habar nu ai, si le folosesc si ei.
Trebuie sa te devirusezi urmand indicatiile din postul meu de aici:

http://www.tpu.ro/......ai-tarziu/

| qrage a răspuns:

Intra aici: http://www.facebook.com/about/timeline si jos de tot in pagina in partea dreapta, acolo o sa ai un buton verde "Get Timeline" A dar vezi sa fi logat pe FB mai intai de asta. simplu si usor :)
PS. timeline nu este nici un virus, este un mod de prezentare dupa timp al profilului tau facebook.

| scapadeplictiseala a răspuns (pentru qrage):

Aceeasi problema am si eu. sunt logat pe facebook si cand intru pe adresa www.facebook.com/about/timeline... nu apare deloc sign up meu sau get timeline... nu apare deloc buton verde! apropo am cont de cateva zile in jur de 5 zile! si 50 prieteni, toate datele completate