| Frunziix3 a întrebat:

Cum pot sa imi instalez camera web.
(E bagata in unitate)

4 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Daca nu ai un CD cu un driver cauta pe net driverul respectiv si apoi instaleaza-l in PC daca ai CD nu ai nici o problema bagi CD in Pc instaelzi driverul si merge camera

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cand ai luat camera ti-a dat un cd cu un driver.Bagi cdu in calc si instalezi toate driverele de pe el dai rr la PC si trebuie sa mearga. Daca nu ai cd-ul (esti fat, anul m-ar mira sa-l fi pierdut tongue ) poti gasi (altii pentru tine happy tongue ) pe net driver-ul/ele.

Sper ca te-am ajutat tongue
Ceaowinking

| kameleonic a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverul, daca ti-ai cumparat camera dintr-un magazin ceva trebuie sa ai un cd cy driverul, daca nu cauta pe internet driver pentru modelul respectiv de webcam. Succes!

| andreimada a răspuns:

Daca camera e cumparata dintr-un magazin trebuia sa primesti un cd. Acel cd. cand il bagi in calculator se instaleaza un driver, iar cu acel driver functioneaza! Fara cd, nu merge!