| robby212 a întrebat:

Buna sunt disperat pentru Farmerama, nu merge imi apare gri din cauza adobe flash player prima data;-am instalat s--au mai intamplat cateva chesti in fine acum nu mai pot sa il instalez!
Va rogggg, din tot sufletul (va implor)sa da-ti raspunsuri bune si rapide!
Funda (Fundita) si vot Folositor!,,,

3 răspunsuri:
| RawkFX a răspuns:

Ce browszer ai ca merge numai cu broserul Google Chrome instaleaza si iti va merge

| robby212 explică (pentru RawkFX):

Uita-te la data postarii intrebarii, nici nu mai joc farmerama...