| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi resetez setarile la cs? Acum toate cs-urile pe care le instalez au setarile pe care le-am pus si nu stiu cum sa le resetez (setari de genul cl_updaterate 101). Vreau sa pun setarile acestea inapoi cum erau.

9 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Sterge folderul cstrike/cfg si fisierele config.cfg, userconfig.cfg.

| Iulian922 a răspuns (pentru miTzuliK93):

Unde se afla userconfig.cfg?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Iulian922):

Depinde, daca ai CS piratat sau STEAM. Dar te poti duce in folderul unde ai instalat CS-ul si dai un search la fisierul respectiv. Nu e mare branza.

| nyko98765 a răspuns:

Cand dezinstalezi cs-ul dezinstalezi driver-ul de cs nu doar jocul

| Iulian922 a răspuns (pentru nyko98765):

Si care este driverul si unde il gasesc?

| nyko98765 a răspuns (pentru Iulian922):

Pai scrie acolo counter stricke si il gasesti la control panel si la add or remove programes

| Iulian922 a răspuns (pentru nyko98765):

Asta fac, dar tot la fel va fi.

| nyko98765 a răspuns (pentru Iulian922):

Tu ai mutat arema e stanga nu?

| Iulian922 a răspuns (pentru nyko98765):

Setarile le-am luat de aici http://www.indungi.ro/forum/topic/311541-counter-strike-steam-fps/ de la utilizatorul cu numele lottus.