| PerfectDefect a întrebat:

Cum pot sa sterg istoricul de pe Google si sa nu poata nimeni vedea ce am facut?

18 răspunsuri:
| danadine a răspuns:

Te duci in tools si dai delete browsing history...

| bebitza_3258 a răspuns:

La mozilla? happy. trebuie sa ai o chestie cu setari. dai acolo si era ceva de genu' sterge istoricul happy. bafta!

Alte răspunsuri
| xD a răspuns:

Se sterge din browser... tongue
Cauta ceva de genul `delete private data` big grin

| Iulian_1082 a răspuns:

Daca ai cont pe google, mergi pe setari -> Setari cont Google, iar la rubrica Dashboard click pe Vizualizaţi datele stocate cu acest cont. Deruleaza pagina in jos, iar la Web History, in partea dreapta ai doua optiuni: Remove items or clear Web History si
Turn Off Google Goggles Search History. Daca nu ai cont pe google, trebuie sa stergi Hystory din browserul pe care il folosesti. Si nu uita: data viitoare cand vrei sa ascunzi ceva, foloseste Navigarea fara urme. Succes!

| CM7YRE a răspuns:

Ctrl + shift + delete si stergi totwinking

Alte răspunsuri
| hândel a răspuns:

Vezi în bara de unelte, "Istoric", "Arată tot istoricul", şi vezi că ai acolo istoricul din fiecare lună. Selectezi ceea ce doreşti să ştergi şi, delete. Eu aşa m-am obişnuit să-l şterg.

| Saya_1767 a răspuns:

Dai sus la tools si clear private data...sau daca ai browser-ul in romana unelte si sterge istoricul recenthappysper ca ti-am fost de ajutor

| PerfectDefect explică:

Nu dar am intrat pe hi5 si nu il am privat ( si nici nu vr sa-l fac privat) si nu vr sa ma intrebe parintii de el laughing

| Alex_9605 a răspuns:

Foloseste un program gen Ccleaner e gratuit foarte eficient si mai mult de atat curata windows-ul de erori, sesiuni, registry sau mai simplu in Mozilla Fireofx dai la Tools->Clear recent history->Everything and Clear Now.Succes!

| Diana498 a răspuns:

Cel mai usor este sa intri in History supa aceea Show all history dai pe today ori yesterday depinde cand ai intrat, gasesti linkul iar apoi apesi pe butonul delete si dai ok... (fundita?)

| FreshDreams a răspuns:

Deschizi internet Mozilla, si in partea stanga sus, ai niste optiuni: Fisiere(files), Edit(editare) etc. Dai click pe Unelte(Tools) si dai scroll in jos, pana cand dai de Clear Recent History(CTRL+SHIFT+DELETE). Dai click si iti va aparea o caseta cu cu un semn de exclamare, intr-un triunghi galben.Deasupra iti alegi ce vrei sa stergi: Tot(Everything), Last two hours(ultimele 2 ore), ultimele 4 ore etc.Iti alegi tu ce vrei sa stergi si apoi dai Clear Now.Bafta!happy

La Internet Explorer: Dai click pe Unelte(Tools), scroll in jos pana la Optiuni Internet(Internet Options). Click pe el si iti va aparea o casetuta.Click pe Generale, stanga sus(generals) si in mijloc vei vedea Fisiere Temporare de Internet(Temporary Internet Files). Ai mai multe optiuni: Delete Cookies, Delete Files si Settings. Tu dai click pe Delete Files.

Sper ca ti-am fost de ajutor:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...nu stiu nu mau pune atatea intrebari ca nu iti raspunde
nimeni!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sterge istoricul cu jocuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu din astea tongue

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna pai faci asa ctrl+shift+delete si iti apare un chenar dai acolo jos la o casuta mai lunga si dai clik pe tpt si dai stergere sau ce iti scrie acolo si astepti si nu mai ai nimic in istoric

sper ca te-am ajutat pa pa

cu drag... darian...

| Andronache_Simona_1970 a răspuns (pentru RecycleBin):

Nu conteaza, dar nu vreau sa se stie unde intru si ce fac, este calculatorul de la locul de munca si nu intru numai eu.