| Stef29 a întrebat:

Cum pot scapa de erorile din pc-ul meu? Indiferent de tipul acestor erori, dar fara a reinstala windows-ul. Fundita pentru cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Ooo, esti nationalist, folosesti software romanesclaughing Da, Tune up este un program care verifica intregul sistem si repara majoritatea problemelor. E fain ca poti sa-l folosesti 15 zile fara sa il cumperi (tu ai nevoie se cateva ore), repari registrii, memoria, programele, defragmentezi cum trebuie si optimizezi sistemul. Dupa ce faci asta poti sa il dezinstalezi, nu mai ai nevoie de el o perioada.

13 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Instaland Tune Up Utilities si ruland un program complet de reparatie si curatare, si bineinteles, instaland un antivirus bun, ca http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html, cel mai bun antivirus din lume.

| Stef29 explică (pentru valentingb):

Pai eu folosesc Bitdefender plus 2012 cu licenta 530 d zile, daca la.s folosi in combinatie cu Tune Up Utilities as scapa de erori?

| taken a răspuns (pentru valentingb):

Daca il dezinstalezi si vrei sa-l instalezi din nou peste o luna nu mai poti(tot iti expira perioada trial).

| taken a răspuns (pentru Stef29):

TuneUp Utilities este cel mai bun soft de intretinere a Windows-ului, dar probabil ca nu vei scapa de problemele pe care le ai.

| valentingb a răspuns (pentru taken):

Serios? Naspa cu versiunile astea noi. Eu am versiunea din 2009 si il instalez o data la. 3-4 luni. Dar traim cu speranta ca nu o sa mai aiba nevoie de el.winking

| valentingb a răspuns (pentru Stef29):

Ooo, esti nationalist, folosesti software romanesclaughing Da, Tune up este un program care verifica intregul sistem si repara majoritatea problemelor. E fain ca poti sa-l folosesti 15 zile fara sa il cumperi (tu ai nevoie se cateva ore), repari registrii, memoria, programele, defragmentezi cum trebuie si optimizezi sistemul. Dupa ce faci asta poti sa il dezinstalezi, nu mai ai nevoie de el o perioada.

| taken a răspuns:

Vad ca stii ce trebuie sa faci, reinstalezi sistemul de operare.
De ce vrei sa te complici?
Dupa ce instalezi sistemul de operare instalezi Acronis True Image si faci backup la partitia pe care ai instalat sistemul de operare(partitia C). Cand mai ai astfel de probleme dai recover(restaurare) si in 15 minute totul este ca nou.
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inceraca windows repair http://www.programepc.ro/......n-windows/

| IT4Ever a răspuns:

Chestiile astea de tunat registri mai rau dauneaza si asta se observa in timp happy cea mai buna metoda cum a zis colegu taken sau reinstalare win

| BencheaAdelin a răspuns:

Uniblu speed my pc daca il vre iti dau licienta

| Jee354 a răspuns:

Descarcati Avira.Virusul este foarte bun, verifici pc-ul, si scrie,, Detection'' si le elimini.Sa vezi ca nu o sa mai ai nici o eroare.Eu asa am facut.Dar daca nici asa nu merge inseamna ca pc nu mai are nici o sansa si trebuie sa re-instalezi windowsul.Bafta si o seara placuta in continuare.

| NightFurry a răspuns:

Depinde de ce natura sunt erorile...
Registry Mechanic http://registry-mechanic.ro.malavida.com/d919-descarcare-gratuita-windows sau incearca sa dai un sistem restore nu stiu daca ajuta exact... dar daca ai prea multe errori reinstaleaza-ti windows-ul... sau mai sterge-ti din programele nefolositoare. Trebuia sa dai mai multe detalii despre errorile care iti apar. Succes!

| Dany012 a răspuns:

Eu am combinatia de tuneup utilities 2013+avast 2013 merge struna (amandoua licentiate-tuneup se gaseste generator si la avast crack de zenix pana'n 2050)

| DRou a răspuns:

Eu folosesc AVG PC Tuneup. Sunt multumit de el.