| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Cum pot scapa sa nu mai apara windows genuine aia pe windows 7?

4 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Reinstaleaza winu, inchide automatic update si dupa activeaza-l cu un activator, si nu mai ai nici o problemawinking bafta

| costan a răspuns:

Sa-ti cumperi licenta si atunci nu va mai apare.

| danikee a răspuns:

Nu mai ai cum scapa deoarece cei de la Microsoft te-au descoperit ca windowsul tau nu este original. Reinstaleaza-ti sistemul si opreste optiunea de Windows Update din Control Panel. Bafta happy

| 2good4you a răspuns:

Downloadeaza remov wat si pornestel, apasa remove wat si asteapta restartul.Bafta