| harim112 a întrebat:

Cum pot sterge desenul de pe o poza care a fost editata? Am primit o piza care are scris pe ea ceva dar nu se vede ce pentru ca a desenat peste scris.Cum as putea sterge acel desen ca poza sa fie ca la inceput

8 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Daca este editata de altcineva, tu nu poti face nimic. Iti trebuie originalul daca vrei sa vezi ce scrie.

| dfeel a răspuns:

Daca te referi la poze luate de pe siteuri de internet care isi pun watermark peate poza, ei bine se piate scoate dar este destul de migalos.
Ca idee se poate din photoshop cu instrumente din categoria Clone Stamp. Sunt mai multe.

| harim112 explică (pentru dfeel):

Poza e facuta de el si el a editato..adica a desenat peste scris

| dfeel a răspuns (pentru harim112):

Ai avea posibilitatea sa atasezi poza respectiva ca sa intelegem mai bine despre ce fel de editare e vorba? Aata daca nu e ceva prea personal.

| harim112 explică (pentru dfeel):

Nu ma lasa sa o pun

| harim112 explică (pentru dfeel):

File:///C:/Documents%20and%20Settings/a/Desktop/15666157_1360525570726831_1318763607_n.jpg
Uite asa doar ca nu asta e cea trimisa de el

| dfeel a răspuns (pentru harim112):

happy chiar nu am cum sa intru la tine pe calculator sa o vad.
Adresele de genul c: sunt locale si nu pot fi accesate prin internet.
Ideal era sa o incarci pe ceva de genul transfer.ro sau alt server de file sharing.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru harim112):

Poti sa o postezi pe Imgur si sa ne dai linkul.