| Anonimulantisocial17 a întrebat:

Cum pot șterge un cont de Facebook mai vechi daca nu știu parola și nu pot sa o resetez deoarece nu mai am cartela aia? Exista vreo opțiune sa verifice dacă nu a mai fost activ contul să îl șteargă pe motiv de inactivitate sau ceva?

3 răspunsuri:
| Nume6 a răspuns:

Singura soluţie e să pui mai multe persoane să îi dea report. Așa a făcut cineva și era exact în aceeași situaţie.

| Anonimulantisocial17 explică (pentru Nume6):

Și i sa șters contul prietenului tau daca au dat mai multe persoane report? că am dat odată eu cu inca 3 persoane report și nu s-a întâmplat. nimic, cam cate persoane trebuie sa raporteze că să facă cei de la Facebook ceva?

| Nume6 a răspuns (pentru Anonimulantisocial17):

Trebuie măcar 10 persoane dacă nici așa nu merge mai dau încă 5 sau 10 report.