| Flavius_Stanciu_1996 a întrebat:

Cum recuperez parola de mail, avand in vedere ca am uitat raspunsu ce l-am pus la intrebarea de securitate a contului cand l-am creat, si nu am nici nr de telefon inregistrat pe mail pentru a putea primii o noua parola pe telefon.

5 răspunsuri:
| itextrat a răspuns:

Am patit asta la o tanti mai in varsta. Solutia a fost sa vorbim prin mail cu serviciul de suport. In cazul ei a fost vorba de o adresa pe Yahoo si a durat aproape o saptamana si vreo 5 mailuri pana s-a rezolvat.

| Der0z a răspuns:

Îți mai amintești adresa de e-mail pusă la creerea contului?

Dacă nu, îți poți lua adio de la e-mail.

| Flavius_Stanciu_1996 explică (pentru Der0z):

Pai da stiu adresa de mail dar nu si parola...

| Der0z a răspuns (pentru Flavius_Stanciu_1996):

Spuneam de adresa de e-mail de rezervă, când îți faci cont îți cere ori adresă de e-mail alternativă, ori nr. telefon.

| Flavius_Stanciu_1996 explică (pentru Der0z):

Adresa de mail de rezerva am pus la fel ca si mailu care il am