| CoZmIInEL a întrebat:

Cum rezolv problema asta windows cannot access the specified device path or file you may not have the appropriate permissions am windows 7. va rog mult ajutati`ma. multumesc

3 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Iti apare eroarea asta pentru ca nu esti logat ca administrator. Deschide control panel, Apoi user acount, apoi click pe Change Your Acount Type ..in fereastra care iti apare trebui sa bifezi pe ADministrator, apoi dai click pe butonul Change yr acount type, si ar trebui sa nu mai ai probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| CoZmIInEL explică:

Este cea mai vizualizata categorie. iomi pare rau dar am nevoie de ajutorwinking