| With0utName a întrebat:

Cum se decodeaza un telefon? Am nokia

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Bagi un cod cand pornesti mobilul fara sa aiba cartela introdusa in el.

| With0utName explică (pentru mgtow):

Ce cod?

| mgtow a răspuns (pentru With0utName):

Trimiti un sms la un site care dau coduri de deblocare si il eliberezi, codurile postate pe internet sunt folosite si nu sunt bune.

| With0utName explică (pentru mgtow):

Am facut asta, mi-au dat cateva coduri, am incercat 3 si nu erau bune

| mgtow a răspuns (pentru With0utName):

Naspa, atunci mergi la magazin si acolo ti-l deblocheaza.

| With0utName explică (pentru mgtow):

Poate n-am introdus bine codul... #pw+cod+numar# nu am stiut ce numar si l-am bagat pe cel pe care pot sa-l folosesc e bine?

| mgtow a răspuns (pentru With0utName):

Daca nu vad ce ai facut nu stiu. Ti vreo 10 secunde mobilu cu bateria scoasa apoi il deschizi si bagi codu apoi ok si gata.

| With0utName explică (pentru mgtow):

Incerc acum

| With0utName explică (pentru mgtow):

Nu merge, am scos cartela, am bagat codul de mai sus, si imi da eroare

| mgtow a răspuns (pentru With0utName):

Atunci mergi la magazin pentru ca nu or fi bune codurile care le-ai scos din internet.

| With0utName explică (pentru With0utName):

La unele coduri imi da eroare, la altele spune ca restrictia nu poate fi anulata

| With0utName explică (pentru mgtow):

Alta varianta nu e?

| mgtow a răspuns (pentru With0utName):

Nu.

| With0utName explică (pentru mgtow):

Multumesc pentru raspunsuri

| adydeadyeokk a răspuns (pentru mgtow):

Pai si ce fel de cod pun din cate cifre sau unu oare care