| lili24 a întrebat:

Cum se face un video ca sa nu ti-l poata modifica nimeni cand il pui pe youtube.

3 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Pai trebuie sa pui Watermark pe el.

| PoisonJuke a răspuns:

La youtube singura chestie este ca poate sa til ia si sa til repuna pe contul lui, si doar daca stie poate sal modifice desi este cam greu, in rest numai tu poti sal modifici, doar inainte sal pui P.S. : Daca ai un video cu insulte. iti poate scoate sunetul sau sterge videoul. Salut

| lilme89 a răspuns:

Da nimeni nu-ti poate modifica video-ul tau, in afara de tine si de staf.