| shhhs a întrebat:

Cum pun o fereastra cu un video de pe youtube de exemplu pe blog?
Dar nu lincku ci fereastra aia cu video...adica sa poata da play direct de pe blog
Funda. :X

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da click sub player pe ->Distribuiti si apoi pe ->Cod de incorporat ->aici copiaza scriptul acela cu albastru si posteaza-l pe blog. O sa-ti apara direct playerul pe blogul tau.Vezi foto:
http://i.imgur.com/zhsn6.jpg
Succes!

| shhhs explică (pentru neluL):

Mersi expertule. tongue

| neluL a răspuns (pentru shhhs):

Vezi si setarile de mai jos cu dimensiunea playerului si cu ce trebuie debifat (de fapt debifeaza tot de sub->cod de incorporat)

bye, bye wave