| Nova21 a întrebat:

Cum sterg o copie de rezerva a windowsului ca nuo iesit bine copia si ma enerveaza cum tot arata ca nu o iesit bine copia cum o sterg?

8 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Incearca programul asta:
http://www.softpedia.com/progDownload/Unlocker-Download-68439.html
(te duci pe"Softpedia Mirror (US) - x86")
si astepti. Dupa ce se descarca, instalezi.
Dupa ce s-a instalat, te duci acolo unde ai copia de rezerva, click dreapta pe copie - Unlocker.
- Sper sa te ajute.

| Nova21 explică (pentru horia2012):

Da ma da nu stiuune ii salvata

| horia2012 a răspuns (pentru Nova21):

Ar trebui sa fie un fisier de 2.5-4 GB
Poate are extensia. backup

| Nova21 explică (pentru horia2012):

Adica cum extensi?

| horia2012 a răspuns (pentru Nova21):

Orice fisier pe care il ai in calculator are
(nume. extesie)
ex. need for speed.exe
sunt extensii.txt,.doc...
-probabil tu nu le vezi.
Ca sa le vezi fa asa:
- Start
- control panel
-daca nu vezi multe iconite, te duci la "category" - "large icons"
-te duci pe "folder Options" - "view", te duci in fereastra de jos si
debifezi functia "hyde extensions for know file types" (normal e bifata)
OK. OK
Acum ai sa vezi toate extensiile
tuturor fisierelor pe care le ai in calculator.
Si acum poti cauta un fisier cu extesia. backup

| wassyle1994 a răspuns:

Simplu. in momentul acesta copia de rezerva doar ocupa spatiu pe disk. o poti sterge din dosarul unde ai salvat-o. ce windows ai? in caz ca nu o poti sterge, nu ai permisiunea, dind click dreapta selectati proprietati si la permisiuni dati acces si la stergere ca administrator

| Nova21 explică (pentru wassyle1994):

Am Windows 7

| Nova21 explică (pentru wassyle1994):

Nu am putut