| anonim_4396 a întrebat:

Cum te poți vedea cineva în casă la tine? Poate să îți intre prin efracție și să îți pună camere video ascunse? Ce alte metode sunt ca să te poată vedea în casă?

7 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Cu ce scop repeti aceasta intrebare la infinit?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru DaniTDCI):

A dat strechea in el, nu vezi
inca tipul se chinuie si sa isi faca alt cont ca "poate" nu mai tine nimeni minte ca a mai intrebat odata rolling on the floor

| DaniTDCI a răspuns (pentru Zuzu1991):

rolling on the floor

| AlexandruInu a răspuns:

Mda,eu unul ma uit la vecina pe geam ca umbla prin casa goala, vrei nu vrei iti sare in ochi. Sunt diferite metode prin care te poate spiona, cum au zis si baietii sunt pixuri, nasturi

| NakedWarrior a răspuns:

Nu inteleg limba, scuze

| Savu4iosif a răspuns:

Da-i un pix cu camera ascuns in capat.

| Flavyy124 a răspuns:

Well, ai mici erori gramaticale, dar trecand peste.
Nu stiu ce vrei sa faci cu aceasta informatie, dar exista pixuri, brichete, prize etc... cu mici camere in ele.