| LoveMadScience a întrebat:

Cum vi se par telefoanele de la Allview? happy
FUNDA!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Minciuna. Din 107 intrebari numai la cateva ai dat funda. In rest, nimic.

| MarcelineBMTH a răspuns:

Eu am Allview. Traficul pe internet merge impecabil, doar ca incepe sa ti se blocheze daca iti descarci jocuri si programe in el. Pentru a-l face sa isi revina, trebuie neaparat sa i opresti alimentarea. Telefonul meu este nou nout si face astfel de fite. Deci opinia mea este ca el e destul de bun.

| Ontix a răspuns:

Am Allview si face figuri cu procesorul sau softul nu stiu exact de cand il am. Mai detaliat cand intru pe jocuri sau diferite aplicati de multe ori se blocheaza si trebuie sa astepti 5-10 min sa isi revona sau sa scoti bateria....sunt destul de proaste privind piesele