| Kanames a întrebat:

Cum vi se pare sistemul este puternic trebuie schimbat ceva si foarte important se potrivesc toate?
Procesor Intel® CoreTM i5 3550 IvyBridge, 3300MHz, 6MB, socket 1155, Box
Memorie Kingston 8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM (Kit of 2) XMP HyperX Blu (Red)
Placa de baza Gigabyte Z68AP-D3, socket 1155
Sursa Corsair CMPSU-700G 700W, ATX 2.3
Placa video Gainward nVidia GeForce GTX 560, 1024MB, GDDR5, 256 bit, HDMI, DVI, PCI-E
Si un HDD de un 1T

6 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

La ce il folosesti? Sau il vei folosi
Il ai deja, sau il vei cumpara, care este bugetul maxim

| Kanames explică (pentru Me2):

Gaming si editare video de la o scara la 1 la 10 pot sa spun un 8 sau un 7.50 buget maxim 3300 lei

| Me2 a răspuns (pentru Kanames):

Aha,pentru editare si gaming mergem pe mana lui nVIDIA pentru CUDA(puteam sa mergem si pe ati daca era doar gaming)
Procesor i5 lvy bridge
Placa de baza cu sata 3 si usb 3
8 gb ram
750 gb HDD rapid
GTX 560 OC de la gigabyte
Sursa potenta de 500 w sirtec
O carcasa mare
si un DVD-rw
Cu acest voucher ZLCOY2OJ ajungi in 3.305 ron
Bafta
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/544712/

| Kanames explică (pentru Me2):

Ok tnx man\

| 4ndr33y a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci pe el... de la surfing la jocuri de ultima ora sau editare video sau modelare

| Kanames explică (pentru 4ndr33y):

Gaming si editare video de la o scara la 1 la 10 pot sa spun un 8 sau un 7.50