| madyscumpik a întrebat:

Daca am facut prostia de a sterge toate contactele din Yahoo Messenger le pot recupera? Va rog frumos sa-mi spuneti daca stiti! Dau fundita pentru un raspuns care ma ajuta! Msm!

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Vezi poate nu ai bifat casuta aia "Delete from Adress book to".
Daca nu ai bifat-o le gasesti pe toate in Adress book, jos de tot.
Sper ca am putut sa ajut cu ceva, alta solutie nu prea ai.

| LaLaura a răspuns:

Faceţi clic pe Vizualizare deasupra listei persoanelor de contact şi selectaţi Persoane de contact şterse.

Persoanele de contact şterse sunt afişate în listă.
Bifaţi caseta din dreptul fiecărei persoane de contact pe care doriţi să o recuperaţi.

În partea dreaptă a paginii veţi găsi mai multe opţiuni.
Faceţi clic pe opţiunea Restabilire.

De asemenea, puteţi să recuperaţi o persoană de contact în timp ce vizualizaţi detaliile acesteia. Faceţi pur şi simplu clic pe Restabilire în colţul din dreapta-sus.

(Notă: Pesoanele de contact şterse sunt păstrate aici aproximativ o lună până când sunt şterse definitiv. Recuperarea unei persoane de contact care a fost şi cunoştinţă nu duce la recuperarea statutului de cunoştinţă.)
de pe http://help.yahoo.com/l/ro/yahoo/contacts/add/contactsadd-07.html

| Rengys a răspuns:

Bunawinking.Daca vrei sa recuperezi? Hmmm...Nu stiu sigur.Dar imi pare rau nu cred ca poti... crying.Dar uita-te la mesajele de la yahoo meswinking.