| SEBY65 a întrebat:

Daca am windows 7 home premium 32bit nu este un program care sa faca stabilitatea internetului? sau daca se poate sa il amplifice va rog cat mai repede

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Te referi poate al cum să îti optimizezi internetul, că de amplificat nu știu cum vrei tu să îl amplifici. Dacă e vorba de conexiune pe wifi se poate cu un rooter ce are rază de acțiune mai puternică, dacă e pe cablu nu ai cum numai dacă îți modifi contractulcu ISp-ul tău, adică să îți deie viteză mai mare.Programele ce susțin că fac internetul mai rapd sunt numai țepe că nu ai cum sa îl faci mai rapid decât țil dă furnizorul de servicii.La fel e și cu stabilitatea rețelei. Dacă e să pice rețeaua pică și cu cel mai performant furnizor de internet. Dacă îți faci o rețea proprie atunci se poate configura din server asta, dar e alta poveste.Succes

| Tagaso a răspuns:

Auslogic boost speed5, Advased Sistem CarePro 6, TuneUp Utilies 2012.