| anonim_4396 a întrebat:

Daca e un reprezentat VODAFONE pe aici am si eu un mesaj pentru voi: sunteti de ca*cat! Eu retea mai idioata ca a voastra n-am vazut! Deci vroiam sa imi activez o optiune si m-au oprit 2 motive (din zeci) pentru care sunte-ti asa varza! In primul rand, la ramura cu "internet pe mobil" nu mai aveti decat o optiune cu 7 euro, care oricum e de ca*cat si aia, dar intrebarea principala la ideea asta e: cum dracu' sa aveti doar o optiune, ba? Ce retea e si asta?; Si al doilea motiv pentru care n-am putut sa activez o optiune decenta e ca, fraierilor, mi-ati activat optiunea de luna trecuta fix din secunda in care am reincarcat! Asta e retea, bai? Orange e de 1000 de ori mai buna ca voi.Si nu imi place nimic de la voi decat reclamele alea cu Cristina si Paul; da' pana la urma ma p*is si pe ele si pe telefonul asta de 2 lei-touchscreen-ul ma'si, pe care oricum l-am scapat de vreo 3 ori pe jos si se pare ca merge mai bine decat inainte! Si abia astept, amatorilor, sa se faca un soft de decodare si pentru asta si sa ma p*is pe reteaua voastra de tot! Si un mesaj asa, ca pentru Anul Nou: Impuscati-va fraierilor! Si acum astept cu nerabdare sa imi raspuneti... oricum va dau dracu' pe toti! FUNDITA! laughing.

8 răspunsuri:
| Seby80 a răspuns:

Te cred, eu am primit la factura de luna trecuta (decembrie), ca am trimis niste sms-uri la mai multi prieteni si am sunat cunostinte, a aparut factura de 900 lei (9 milioane bani vechi). Sa fim seriosi e ce-a mai varza companie! Fraiereste lumea cum vor ei!

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

rolling on the floor) stii ca cel mai probabil un ratat iti va raporta intrebarea pentru. continut de...injuraturi?
Oricum...esti tare laughing

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

rolling on the floor) stii ca cel maiprobabil un ratat iti va raporta intrebarea pentru. continut de...injuraturi?
Oricum...esti tare laughing

| KellyGreen a răspuns:

Mie mi se pare o retea super buna. Adica eu mereu am avut abonament la ei si am fost multumita. Insa am auzit multi prieteni care mi'au spus ca au avut marii probleme.

| AnYyCrZ a răspuns (pentru KellyGreen):

Asa este, mie una imi convine

| rumburaksan a răspuns:

Am fost la Vodafone si veneau facturi de trebuia sa platesc cu caruta de bani.m-am saturat si m-am dus la Orange
aici e misto rau si am luat un abonament pentru telefon din ala, destept, si pentru internet si e tare. cinei cu mine?

| anonim_4396 explică (pentru rumburaksan):

Eu am fost multi ani la Orange si niciodata n-am avut probleme cu ei.Acum de cand sunt la Vodafone, tot creditul meu dispare ca prin minune uneori, nu sunt organizati...e o retea super-proasta!

| rumburaksan a răspuns:

De ce nu iti portezi nr pe Orange daca zici ca e misto?
Asa rezolvi totu si nu te mai plangi.