| MrEvil89 a întrebat:

Daca este pierduta garantia unui tel sau laptop cumparat recent se mai poate face ceva? recuperare?

Răspuns Câştigător
| Pintea a răspuns:

Daca ai pierdut garantia n-ai ce face.
du-te de unde ai cumparat poate au si ei ceva copie alta solutir nu aisad

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce vrei sa spui? Ai pierdut certificatul de garantie si ai probleme cu telefonul sau laptopul?

Răspuns utilizator avertizat
| Vlad43 a răspuns:

Nu, nu se mai poate face

| mario439 a răspuns:

Depinde in ce sens ai ierdut garantia daca ai pierdut hartia de garantie se mai poate face ceva daca l-ai trimis in service si ti-au anulat garantia (motive soc mecanic sau contact cu lichid) le ceri fotografii (sunt obligati sa faca) si daca nu iti dau ii dai in judecata dar in mare parte nu se mai poate recupera garantia in cazu asta.

| ciulama a răspuns:

Nu mai poti face nimic!