| TINA0JAMES a întrebat:

Daca nu este prea mult, as dori sa-mi dati si alte idei de laptoHey! As vrea sa-mi cumpar un laptop.Nu-mi trebuie pentru un scop anume.Dar mi-as dori foarte tare unul.Ma gandeam la un MacBook Air 11.Imi puteti spune cate ceva despre el? Adica..nu sunt experta. daca se poate, va rog sa nu folositi termeni prea complicati happy
puri pana in 2000 de lei, MacBook l.am gasit la un pret ok.
Va rog fara linkuri si daca imi dati alte exemple, sa-mi spuneti parerea voastra despre ele.
Multumesc mult!
Ofer funda!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Adica vrei laptop ca sa ai un obiect in plus prin casa? Tare asta...

| dannyel86 a răspuns (pentru K0sti):

Nu e rau sa ai... pe ce pune mana. Si al meu sta cuminte la locul lui. Cand nu il aveam, mi se parea indispensabil. Acum e pe post de... bibelou. Dar, cand se strica pc-ul, la cine apelam? La rezerva! Care se numeste laptop. happy E bine sa ai o portita in caz ca lucrurile nu merg bine cu dispozitivul de care te folosesti zilnic. happy

| K0sti a răspuns (pentru dannyel86):

E o chestie si asta, dar la modul cum s-a exprimat..."nu-mi trebuie pentru un scop anume"...
Apropo, sa scoti acumulatorul din el, dupa ce l-ai incarcat la 50% si sa-l pastrezi intr-un loc cat mai racoros!