| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Daca sterg si reinstalez mozilla din nou se sterge tot cea ce am cautat?

funda :*

as vrea sa sterg tot cea ce am cautat

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Bogdan_Nour_1997 a răspuns:

Mai bine intra in setari la mozilla si poti sterge tot happy simplu, serios!

| symy2000 a răspuns:

Dai la istoric si apoi stergel! Funda?

| Sw3eTy3 a răspuns:

Buna.Nu este neaparat sa stergi mozilla. Poti intra si la istoric selectezi ce vrei sa stergi si apoi dai "delete" sau cum e la mozilla.Eu am Chrome dar o prietena are Mozilla si asa stergehappyFunda?:*

| oÎngerașul a răspuns:

Nu e nevoie să il dezinstalezi.
Intri in mozila, dai la istoric și stergi tot ce e acolo!

| Andrree a răspuns:

Când îl dezinstalezi îţi apare opţiunea de a păstra istoric, cookies etc sau de a şterge cu totul. Chiar astăzi l-am dezinstalat. happy
Sau poţi şterge întreg istoricul din istoric, ar fi mai uşor aşa.

| stlucian a răspuns:

Foloseste "Revouninstaller" de aici:
http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html
e mai bun decat uninstall din sistemul de operere.

| Dumy99 a răspuns:

Poti sa intri in History, si sa stergi tot de acolo.Nu trebuie sa te mai complici cu instalarea si dezinstalarea.

| superstar1998 a răspuns:

Ai in stanga sus un buton portocaliu pe care scrie Firefox. Dai clic pe el -> Istoric -> Sterge. Sau mai simplu CTRL+SHIFT+DEL

| Adrian1606 a răspuns:

Foloseste CCleaner.happy

| valentingb a răspuns:

Poti intra in setari-istoric- stergere istoric si gata. Dar sigur, poti dezinstala, dispare istoricul daca bifezi "delete all informations".

| PanteraNeagra1999 explică (pentru Kolors):

:** gata, a mers s-a sters tot puppy dog eyes

| TheLittleCurious a răspuns:

Dai Ctrl + H, dai click dreapta pe categorii si dai Delete