| Romania2014 a întrebat:

Daca sun la romtelecom si le zic sa imi mareasca viteza la net ma va costa? Eu am netul de 6/mbps si vreau sa il maresc deoarece merge extrem de greu.Ma va costa?

Răspuns Câştigător
| alin_9439 a răspuns:

Auzi mai bine reziliaza contractu si ia-ti net din ala de 100 mb/s merge super bine si nu am probleme baftabig grin. Funda?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, te costa mai mult, deoarece este un abonament mai scump. Numai bine!

| Romania2014 explică:

Pai eu am un coleg care are viteza de 24/mbps si plateste la fel...sad

| Romania2014 explică:

Am vazut acum abonament cu 50 lei si ai tv telefon si net de 100/mbps straight face si eu platesk 50 lei pentru 6/mbps

| Romania2014 explică:

Pai daca realizez contract dala de 100/mbps o sa imi scoata netu o vreme?straight face

| Romania2014 explică:

Ia fiti atenti 50 de lei fiecare (tv, net, telefon)sau 50 lei toate?thinking

| Romania2014 explică:

Aaaa scuze era 59 lei laughing mi-am aadus aminte de reclama aia laughing x_x

| Romania2014 explică:

Scuze era 59 lei mi-am adus aminte de reclama laughingrolling on the floor