| Mystyk a întrebat:

Dati-mi si mie un site de unde pot cumpara un xbox 360 dar sa nu fie SH'uri si sa fie mai multe, sa ma orientez la un pret.
Apropo, daca tot am zis de xbox 360, cat costa sa modezi un xbox360 (sa mearga jocuri trase de pe calculator pe cd)?

Răspuns Câştigător
| stefanandrei_1956 a răspuns:

Eu cunosc pe cineva care le aduce din germania. Eu de la el l-am cumpar si mi-a dat si garantie. Ti-l poate modifica(sa pui jocuri cu crack pe el ). Are magazin la Unirea Shopping City. Are preturi mai ieftine ca la media galaxy sau flanco, etc.Magazinul se numeste Playcom. Intra pe suitul lui : www.Playcom.ro. Crede-ma ca e un om de treaba si e specializat in console si jocuri.

1 răspuns: