| dixi9516 a întrebat:

Dau FUNDA celui care ma ajuta sa rezolv problema urmatoare: am un laptop Asus X551MAV-SX299D. Am avu Linux pus pe el si totul a fost bine. Aseara am instalat windows 8.1 si nu merge scroll de la touchpad. Ce sa ii fac? Touchpadul merge, dar numai scroll-ul nu merge(adica sus-jos, pe bara aia din dreapta touchpad-ului).

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Descarca driverpack solution de pe site-ul oficial si fa-ti update la toate driverele!winking

| K0sti a răspuns:

Pai daca nu instalezi driverele, cum sa mearga...