| Paul_Samuel_1999 a întrebat:

am si eu problema cu touchpadul, el merge de fel dar nu merg chestiile alea gen 2 degete si scrollezi pe touchpad ca sa dai scroll la o pagina de exemplu sau 3 degete pentru multitasking, mi-am reinstalat windows-ul pentru ca am avut problema cu wifi-ul si de atunci nu mai merge stiti ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| N1GHTMAR3 a răspuns:

Ar trebui sa ai un anumit update cu acele caracteristici. Sau sa le activezi cumva din setari.
Incearca sa instalezi driverele pentru touchpad pentru laptopul tau de pe site-ul producatorulului.

| Paul_Samuel_1999 explică (pentru N1GHTMAR3):

Am incercat si nimic

| N1GHTMAR3 a răspuns (pentru Paul_Samuel_1999):

Scuuuze ca raspund dupa asa mult timp, alta solutie ar fi doar sa iti reinstalezi windows-ul si driver-ele... dar tot nu e sigur ca ar rezolva problema...
Acele caracteristici erau la un update de windows 10 si nu stiu daca mai sunt valabile, desi ar trebui.

| Paul_Samuel_1999 explică (pentru N1GHTMAR3):

Aha, pai o sa incerc sa reintsalez winodws in alt mod