| DavidAntonio a întrebat:

Dau funda! Salut TPU as dori sa intreb in ce valuta a banilor trebuie sa fie contul bancar pentru a retrage bani din YouTube in euro? Se poate sa fie si in lei contul bancar?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Poti avea contul in orice valuta. In momentul in care vei primi bani de la YouTube, suma va fi convertita automat.
Sursa: Si eu iau bani de la YouTube.

| DavidAntonio explică (pentru Ronnix):

Mersi deci pot sa-mi fac un cont bancar in lei, da?

2 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Eu stiu cateva persoane si mi-au zis ca ei primesc de la Youtube bani doar in dolari cred ca se poate si euro acum nu stiu dar despre dolari am cam auzit eu.