| sandel96 a întrebat:

Dau funda urgent! Mi-am facut cont pe payza toate bune si acum trebuie sa atasez un card, al meu este de visa bcr. Trebuie sa trimit pentru verificare acestuia 3 fisiere poza fata, spate card si o poza credit card statment care sincer nu stiu ce este ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| TurkuNellu a răspuns:

Tu chiar esti nebun cine naiba te poate prosti in halul asta.NUUU se face asa ceva sa trimiti datele cardului si maiales foto sa vada daca corespund numerele. iar daca le mai dai si numele sigur cred ca l-ai dat. ti-l poate goli decateori sunt bani pe el. Trimite-mi mie poza fata-spate si daca te mai conving cu doua vorbe imi vei da si numele. Ei nu pot sa scoata bani de pe el fara Numele tau Dar ATENTIE poate sa faca orice plata cu datele de pe cardul tau. cele 3 cifre din spatele cardului e codul secret. nu te puna naiba sa le dai numele.

| sandel96 explică (pentru TurkuNellu):

Buna ziua nu ma intelegeti gresit payza este un cont online bancar ca paypal de ex.